Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

No 2021. gada 1. oktobra līdz 2021. gada 9. novembrim Bauskas muzejā būs skatāma Latvijas tekstilmozaīkas darbu izstāde “Sašūtie stāsti”

Biedrība “Latvijas tekstilmozaīka” šogad Bauskas muzeja apmeklētājiem izstādē “Sašūtie stāsti” piedāvā iepazīties ar vairāk kā desmit tekstilmozaīkas meistaru radītiem darbiem, kas tapuši gan tepat Bauskā, gan citviet visā Latvijā.

“Darbi ir tapuši laikā, kad bija ierobežotas iespējas cilvēkiem satikties, piedalīties izstādēs. Tomēr biedrības sievietes nepameta savu vaļas prieku šūt, sava laika ritumu vienojot krāsainu, sagrieztu audumu gabaliņos. Daudzām no mums tā bija iespēja pārvarēt šo laiku, iemācīties ko no jauna. Sarunas ar audumu un šujmašīnu palīdzēja būt stiprām. Izstādē būs redzami šā laika darbi. Aicinām atnākt un novērtēt, vai ierobežojumu laiks ir atstājis kādu ietekmi uz darbiem, to sižetiem, vai tomēr krāsu prieks ir bijis lielāks par tiem”, tā Gunta Skeltona Latvijas tekstilmozaīkas biedrības valdes locekle.

Iet atpakaļ

Par muzeju

Muzejs glabā arheoloģiskas, etnogrāfiskas, vēsturiskas un mākslas liecības par Bauskas novada vēsturi. Ekspozīcijas sniedz ieskatu par Bausku 20. gs.

Kontakti

Bauskas muzejs
Adrese: Kalna iela 6, Bauska
Bauskas novads, LV-3901

+371 63960508

bauskasmuzejs@bauska.lv

Seko mums!

Bauskas muzejs. Visas tiesības aizsargātas 2021.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close