Support

Lorem ipsum dolor sit amet:

24h / 365days

We offer support for our customers

Mon - Fri 8:00am - 5:00pm (GMT +1)

Get in touch

Cybersteel Inc.
376-293 City Road, Suite 600
San Francisco, CA 94102

Have any questions?
+44 1234 567 890

Drop us a line
info@yourdomain.com

About us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec.

Have any Questions? +01 123 444 555
LV

Gleznotāja Jāņa Straumaņa 90 gadu jubilejas piemiņas izstāde

No 2022. gada 14. maija līdz 12. jūnijam Bauskas muzejā būs skatāma gleznotāja Jāņa Straumaņa 90 gadu jubilejas piemiņas izstāde.

Izstādes atvēršana 14. maijā plkst. 13:00.

Gleznotājs Jānis Straumanis /1932-2015/ dzimis Bauskas apriņķa Mežotnes pagastā. Beidzis Latvijas Mākslas akadēmijas Pedagoģijas nodaļu. Glezniecību apguvis profesoru Konrāda Ubāna un Eduarda Kalniņa vadībā.

Gandrīz 30 gadus Jānis Straumanis strādāja Rīgas pilsētas Labiekārtošanas kombinātā kā mākslinieks un bija mākslinieku radošās grupas vadītājs. Pagājušā gadsimta 70. un 80. gados viņu darbs bija Rīgas namu ugunsmūru apgleznošana.

Mākslinieks gleznojis ainavas, klusās dabas un portretus. Strādājis eļļas tehnikā. Neizsīkstošs iedvesmas avots Jānim bijusi Latvijas daba un cilvēki. Portretos pratis izteikt cilvēka būtību.

Personālizstādes notikušas Bauskā, Rīgā un Rēzeknē.

Jāņa Straumaņa darbi glabājas Bauskas muzejā, ģimenes kolekcijā un vairākās privātkolekcijās Latvijā un ārzemēs.

 

Pasākumu norises laikā apmeklētāji var tikt fotografēti un filmēti, fotogrāfijas un videomateriāls var tikt publicēts.Iet atpakaļ

Par muzeju

Muzejs glabā arheoloģiskas, etnogrāfiskas, vēsturiskas un mākslas liecības par Bauskas novada vēsturi. Ekspozīcijas sniedz ieskatu par Bausku 20. gs.

Kontakti

Bauskas muzejs
Adrese: Kalna iela 6, Bauska
Bauskas novads, LV-3901

+371 63960508

bauskasmuzejs@bauska.lv

Seko mums!

Bauskas muzejs. Visas tiesības aizsargātas 2022.
Privātuma iestatījumi

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes, kas palīdz uzlabot tās darbību un ievāc informāciju par apmeklējumu. Detalizētāka informācija pieejama mūsu privātuma politikā.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm šeit:

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close